семејна драма

Пронајдени се 6 резултати на тема „семејна драма“
Хроника

Драма во Скопје: Татко го нападнал синот, малолетник му вратил – настрадала сестрата која се обидела да ги раздели

Три лица се повредени во семејна драма која се случила вчера вечерта во Скопје. Од МВР информираат дека на ул.„391“ во Скопје, по претходна...