Селена Гомез

Пронајдени се 10 резултати на тема „Селена Гомез“
Познати

Шокиран и во тага поради поранешната девојка: Селена доживеа нервен слом, реакцијата на Џастин, ќе ви го скрши срцето (ФОТО)

Селена Гомез беше хоспитализирана после емотивниот слом кој го доживеа пред неколку денови. Пејачката заврши во психијатриска болница...