Сексот и градот

Пронајдени се 30 резултати на тема „Сексот и градот“
Занимливости

Њујорк: Обожавателите на „С*ксот и градот“ ќе можат да изнајмат стан уреден во стилот на Кери Бредшо (ФОТО)

Гледачите на серијата „Сексот и градот“ наскоро, на платформата „Ер-Би- Ен-Би“ ќе имаат можност да изнајмат стан уреден во стилот „Кери...
Познати

Беше слатката актерка од „Сексот и градот“, но сега прозборе за паѓањето на косата и алкохолот: Каков живот живее Шарлот денес?

Актерката Кристин Дејвис е најпозната по улогата на Шарлот во серијалот „Сексот и градот“. Улогата на слатка и симпатична девојка...