секира

Пронајдени се 21 резултати на тема „секира“
Хроника

Вистинска семејна трагедија- ја нападнал со секира сопругата додека спиела, па полицијата го пронашла мртов во автомобилот

На 09.07.2020 во 06.18 часот било пријавено дека во нас.Дрма, скопско, во домот, В.Т.(61) со секира ја нападнал неговата сопруга П.Т.(57), додека спиела,...