„седмица“

Пронајдени се 3 резултати на тема „„седмица““
Вести

„СЕДМИЦА“: Со законот за јазици, договорот со Бугарија и со Преспанскиот, Заев целосно ги прегази точка по точка гаранциите со кои доби мандат од претседателот

Во најновата емисија „Седмица“ на Алфа телевизија се зборува за најактуелните теми во македонската политика. – По поскапата акциза,...