седетин серан

Пронајдени се 8 резултати на тема „седетин серан“
Познати

Доби „незгодни“ коментари, а пејачката полуди: Момчето на Емина се соблече на 55 години среде јахта, а од овој детаљ ќе ви испаднат очите

Пејачката Емина Јаховиќ веќе подолго време ужива во врската со турскиот милијардер Седетин Саран, а двајцата со секои свои потези привлекуваат...
Познати

На турскиот милијардер му беше тешко да ја освој, а сега Емина Јаховиќ откри зошто никогаш повеќе нема да се омажи

Пејачката Емина Јаховиќ оваа година му стави точка на бракот со турскиот пејач Мустафа Сандал со кого има и две деца, откако во јуни...
Познати

Емина Јаховиќ ги отвори вратите на својот дом по разводот- од луксузот и скапоцените детали ќе ве заболи главата (ФОТО)

Српската пејачка Емина Јаховиќ откако се разведе од турскиот пејач Мустафа Сандал продолжи да живее во Истанбул, а сега со јавноста...
Познати

Од луксузниот автомобил ќе ви се заврти во умот: Први папарацо фотографии од Емина и милијардерот Седетин на аеродром (ФОТО)

Познатата српска пејачка Емина Јаховиќ е фатена во папарацо лов со милијардерот Седетин Саран. Ново печениот пар се фотографирани на...
Познати

Новото момче на Емина Јаховиќ е голем женкар: Два пати бил во брак, а причината поради која се развел вториот пат ќе ве шокира

Љубовниот живот на Садетин Саран, новото момче на пејачката Емина Јаховиќ, е повеќе од бурен!Тој зад себе има два пропаднати брака, но...