СЦ „Борис Трајковски“

Пронајдени се 10 резултати на тема „СЦ „Борис Трајковски““
Вести

Зафировски: СДСМ и Шилегов продолжуваат со бетонизација на Карпош , ќе се уништува најголемиот спортски храм „Борис Трајковски“

Денеска сме пред општината Карпош за да присуствуваме на презентација на предлог ДУП-от за реонот на „Борис Трајковски“. Со овој ДУП...