сашко николов

Пронајдени се 5 резултати на тема „сашко николов“
Вести

Јорданов: Јавноста многу скоро ќе ги дознае зделките на Николови во Штип, како и назначувањето на др. Николов за кандидат за градоначалник

Во вчерашната дебатна емисија на ТВ Стар гостуваше пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Иван Јорданов кој зборуваше за предвремените...
Вести

Јорданов: Во време на пандемијата, др. Николов ги остава на цедило колегите и без никаква етика прифаќа кандидатура за локални избори

Во вчерашната дебатна емисија на ТВ Стар гостуваше пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Иван Јорданов кој зборуваше за предвремените...