саша поповиќ

Пронајдени се 44 резултати на тема „саша поповиќ“
Познати

Саша Поповиќ ги премина сите граници на нивното пријателство: Ја фати за задникот Карлеуша, а тоа што следуваше никој не го очекуваше

Односот помеѓу Јелена Карлеуша и Саша Поповиќ веќе на сите им е јасен со години. Тие иако се добри пријатели често пред малите екрани...
Познати

Татко и има брдо пари, но тоа неа не и значи ништо- папараците ја фотографираа ќерката на Саша Поповиќ без грам шминка (ФОТО)

Саша Поповиќ, 21. година е во врак со пејачката Сузана Јовановиќ со која ја има ќерката Александра. Дел од нивното семејство е и синот...
Познати

Веднаш ќе ви стане јасно во каков луксуз живее Саша Поповиќ- неговата сопруга славеше роденден, а тортата „скапо“ го чинеше (ФОТО)

Познатата пејачка Сузана Јовановиќ вчера наполни 50 години и роденденот го прослави со своето семејство. Нејзиниот сопруг директорот...
Познати

„Ако имаш пари за јахта, имаш да ме платиш и мене“- ќе ви се заврти во умот од хонорарот на Марија Шерифовиќ во „Ѕвездите на Гранд“

Директорот на Гранд, Саша Поповиќ откри дека Марија Шерифовиќ ќе остане во жирито на „Ѕвездите на гранд“ и во следната сезона, но за...
Познати

Карлеуша ја донесе тортата, а откако се наведна градите и излегоа на мегдан- Жирито на Гранд предвреме го остари Саша (ФОТО)

Членовите на жирито на „Ѕвездите на гранд“ вчера му го честитаа роденденот на директорот на Гранд Саша Поповиќ. Тортата ја донесе Јелена...
Познати

Сопругата на Саша Поповиќ за 50-от роденден ќе стави силикони, а кога ќе видите што ќе му направи на задникот ќе се онесвестите

Директорот на „Гранд“ Саша Поповиќ секогаш се труди да ги исполни сите желби на својата сопруга Сузана Јовановиќ, па така и овој пат...
Познати

На Балканот само двајца го поседуваат овој автомобил: Саша Поповиќ се поднови со луда машина вредна 150.000 евра (ФОТО)

Саша Поповиќ е еден од ретките на естрадата кои може да си дозволи се што ќе посака во животот. Имено тој во својата гаража има неколку...