саша ковачевиќ

Пронајдени се 55 резултати на тема „саша ковачевиќ“
Познати

Жените нема да трепнат: Саша Ковачевиќ се соблече во бањата, пејачката која му е прва комшика му се закани – еве што му порача! (ФОТО)

Пејачот Саша Ковачевиќ (37) често ги покажува своите мускули на социјалните мрежи, истото се случи и овој пат по неговиот тренинг во теретана. Пејачот...
Познати

Српскиот пејач кого Македонките го обожуваат ги распамети сите девојки: „Ќе полудам од оваа фотографија“ (ФОТО)

Регионалниот пејач Саша Ковачевиќ напорно тренира за да ја направи својата фигура целосно совршена. А дека навистина го постигнал тоа,...
Познати

Ќерката на Богдан веќе го заборавила – Саша Ковачевиќ кој е во врска со нејзината мајка шокираше од тоа како го вика веќе малата Искра

Пејачот Саша Ковачевиќ наголемо планира свадба со поранешната мисица Зоран Тасовац. Тој е во врска со неа пет години, додека јавноста...
Познати

СЕ ТРУДАМ ДА НЕ РАЗМИСЛУВАМ ЗА ТОА! Саша Ковачевиќ проговори за траумите од Германија, со часови го држеле затворен!

Пејачот ни денес не знае зошто се случило тоа Пејачот Саша Ковачевиќ проговори за немилиот настан кога бил затворен во Германија повеќе...
Познати

Изгледа како да ти е сестра: Саша Ковачевиќ сподели фотографија со неговата мајка, а фановите се заљубија во нејзината насмевка (ФОТО)

Пејачот Саша Ковачевиќ ги воодушеви своите фанови откако сподели фотографија на својот Инстаграм профил со својата мајка. Поводот...
Музика

„Моја малена“ на Саша Ковачевиќ доби нова верзија: Слушнете како звучи песната испеана од македонскиот талент Тони (ВИДЕО)

Миленикот на балканската публика, Саша Ковачевиќ неодамна во јавноста го промовираше својот најнов проект со наслов „Метаморфозис“...