саша ковачевиќ

Пронајдени се 33 резултати на тема „саша ковачевиќ“
Познати

Фрли милиони за оваа скапа машина: Саша Ковачевиќ се поднови со „ѕвер“ за кој можат многумина да сонуваат (ФОТО)

Популарниот пејач Саша Ковачевиќ веќе си го загарантира летото со хитовите кои се број 1 на сите радио станици и Јутјуб каналот. И додека...
Познати

Жените останаа хипнотизирани: Саша Ковачевиќ ги покажа стомачните мускули, па пешкирот му се слизна премногу (ФОТО)

Српскиот пејач Саша Ковачевиќ се замота во пешкир, па позираше пред огледало. Жените гледаат во оваа глетка како хипнотизирани, затоа...
Познати

На целата естрада им паднаа очите- за овие детали на новогодишната елка на Саша Ковачевиќ зборуваат сите (ФОТО)

Популарниот пејач Саша Ковачевиќ во пресрет на Новата година сподели фотографија на својот Инстаграм профил со својата новогодишна...
Музика

Заслужено е омилен кај македонската публика: Саша Ковачевиќ викендов прави хуманитарен концерт за нашите Дејан и Мартин!

Популарната балканска музичка ѕвезда Саша Ковачевиќ, на 30 ноември ќе одржи хуманитарен концерт во Прилеп. Големиот хуманитарен концерт...
Познати

Жени отворете убаво очи- од новата трансформација на Саша Ковачевиќ нема да ви биде добро, особено од овој дел на неговото тело (ФОТО)

Познатиот српски пејач Саша Ковачевиќ се одлучи да направи голема промена на себе си и целосно го промени својот изглед. Големата промена...
Познати

Позираше полугол за својот роденден на јахта, а кога ќе видите која желба ја посакува Саша Ковачевиќ ќе останете во неверување (ФОТО)

Пејачот Саша Ковачевиќ на 27 јули месецов наполнил 34 години, а по тој повод ги почести фановите со сексапилна фотографија. Имено популарниот...
Познати

И познатите „полудеа“ по новата апликација, па ја испробаа: Сека Алексиќ и Саша Ковачевиќ како баба и дедо (ФОТО)

Популарната апликација „Face App“ ги излуде сите, па многу од познатите личности не можеа сда одолеат па ја испробаа. Една од нив беше Сека...
Познати

По оваа фотографија ќе се разочара пејачот: Поранешната девојка на Саша Ковачевиќ позираше со трудничкото стомаче (ФОТО)

Поранешната девојка на Саша Ковачевиќ, Јована Јоциќ неколку години беше во врска со пејачот, па многу и помислија дека пејачот ќе се...
Музика Познати

Саша Ковачевиќ во интервју за КУРИР: Од Македонија имам само попатни девојки, а еве кое „забрането“ македонско јадење му е омилено

Најнапред Добро дојдовте во Македонија, по не знам кој пат, како се чувствувате тука? -Добро ве најдов, феноменално, навистина од вчера...