сара ристовска

Пронајдени се 5 резултати на тема „сара ристовска“
Ракомет

Да и дадеме поддршка: Македонката Ристовска во конкуренција за најдобра млада ракометарка на светот- еве каде може да гласате

Македонскиот ракомет во последните години ја доживува својата клупска ренесанса, ракометниот клуб Вардар е европски шампион, женскиот...