сара мејс

Пронајдени се 34 резултати на тема „сара мејс“
Комерцијални објави

ФОТО: Сара Мејс заедно со сопругот Димитар во фотосесија за „Yamamay“, два месеци после породувањето

Пејачката и харфистка Сара Мејс заедно со нејзиниот сопруг, водителот Димитар Атанасовски објавија соработка со италијанскиот бренд...
Познати

САРА МЕЈС СО УБАВИ ВЕСТИ ЈА ЗАПОЧНУВА ГОДИНАТА: Пејачката и сопругот Димитар ќе станат родители по втор пат (ФОТО)

Пејачката Сара Мејс преку својот Фејсбук профил сподели убави вести, таа со својот сопруг Димитар Атанасовски го очекуваат нивното...
Познати

Сара Мејс и Димитар со семејна фотографија: „Само ние четворица“, а оваа пејачка им напиша – „Кога ќе ве видиме петорица?“ (ФОТО)

Македонската пејачка Сара Мејс неодамна во интервју за „Жешко столче“ откри нејзиниот брак со Димитар Атанасовски бил во криза. Имено,...