сања маринковиќ

Пронајдени се 11 резултати на тема „сања маринковиќ“
Познати

Сања Маринковиќ фати згоден фраер по разводот – сепак се покае што ја објави фотографијата, му направи проблеми нему, но и себе!

Водителката Сања Маринковиќ минатата година стави точка на бракот со Александар Ухрин, а сега за прв пат во јавноста го покажа својот...
Познати

Се разведе, па сега му покажа на поранешниот што губи – српската водителка на 48 години среде јахта покажа дека е с*кс бoм*а (ФОТО)

Водителката Сања Маринковиќ (48) во овој момент е на одмор во Црна Гора од каде секојдневно споделува фотографии и видео снимки со фановите. Иако...
Познати

Вака водителката Сања Маринковиќ размислува по разводот: „Секоја жена барем еднаш во животот мора да спие со погрешен маж!“

Откако влезе во бракоразводната парница, српската водителка Сања Маринковиќ одлучи своето искуство да го претвори во мала експертска...
Познати

Кога никој не очекуваше започна да се соблекува- фановите се уплашија од српската водителка откако ја видоа во бикини по разводот

Српската водителка Сања Маринковиќ која и е добро позната и на македонската јавност овие денови е на одмор во соседна Црна Гора, а медиумите...
Познати

По разводот водителката непрепознатлива- кога го покажа задникот во бикини фановите се загрижија за нејзината здравствена состојба

Откако јавноста со месеци шпекулираше за разводот од својот сопруг, сега веќе се е јасно- познатата српска водителка веќе со месеци...
Познати

Секоја жена ја посакува нејзината новогодишна желба: Водителката се шпекулира дека се разведува, а нејзиниот одговор е повеќе од тоа!

Познатата српска водителка Сања Маринковиќ вчеравечер гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“ и во една прилика проговори за гласините...
Познати

Познатата водителка не знаеше дека ја снима камерата, па го подигна фустанчето, но и нозете- криви се колегите за оваа незгодна поза (ФОТО)

Популарната српска водителка Сања Маринковиќ со години наназад ја води емисијата „Магазин Ин“ која се занимава со машко- женските...