сања алексиќ

Пронајдени се 8 резултати на тема „сања алексиќ“
Вести

Алексиќ: Одбраната немаше можност да се вклучи за да ги каже своите аргументи и да се произнесе по наводите од СЈО

Одбраната не е запознаена со предлогот за определување притвор на екс министерот за транспорт и врски Миле Јанакиески, ниту сме примиле...