сандра булок

Пронајдени се 13 резултати на тема „сандра булок“
Познати

САНДРА БУЛОК ГО „ЗАПАЛИ“ ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ: Деколте и чизми над колена, а фустанот со детали кои сите жени ги сакаат! (ФОТО)

Актерката Сандра Булок ги воодушеви сите со своето издание на црвениот тепих на премиерата на својот нов филм „Изгубен град“. Сандра...
Познати

Беше една од најприродните убавици, но не му одолеа на ботоксот: Сандра Булок има 54 години и ниту една брчка (ФОТО)

Актерката Сандра Булок оваа година наполни 54 години, а сега покажа дека нема ниту една брчка на лицето. Една од најомилените глумици...