самсунг

Пронајдени се 25 резултати на тема „самсунг“
Технологија

УТРЕ ДОАЃА ГОЛЕМА ПРОМЕНА ЗА ТИЕ ШТО ИМААТ САМСУНГ – еве на што да се подготват корисниците кога ќе се разбудат изутрина!

Samsung работи напорно за да ги надгради своите флегшип уреди на најновиот Android, а според информациите кои стигнаа до нас, меѓу првите...
Вести

Помилуван директорот на Самсунг кој беше во затвор поради поткуп за да помогне во надминување на економската криза

Јужнокорејскиот претседател Јун Сук-Јол го помилува потпретседателот на Самсунг Електроникс, Ли Јае Јонг за да помогне во надминување...
Комерцијални објави

Најдоброто од Samsung за најуспешните: Galaxy Z Fold2 – телефонот што ја менува иднината, пристигна и во Македонија

Galaxy Z Fold2 е телефон кој што ја менува иднината, а овој месец Samsung го претстави и на македонскиот пазар. Број еден телефонот на преклоп во...