самка ибраимовски

Пронајдени се 10 резултати на тема „самка ибраимовски“
Вести

Самка Ибраимовски најави оставка од функцијата заменик-директор на „Македонија пат“, не биле исполнети ветувањата кон ПЦЕР

Претседателот на Партијата за целосна еманципација на Ромите (ПЦЕР), Самка Ибраимовски денеска најави оставка од функцијата заменик-директор...
Вести

На Ибраимовски не му пречи кога се тепаат и навредуваат Ромите во Македонија, но кога него нема да му дадат 300 евра, станува бунтовен

Пратеникот од владејачкото мнозинство Самка Ибраимовски, во отворено писмо до јавноста се обраќа до собранискиот спикер Талат Џафери...