Сам дома

Пронајдени се 8 резултати на тема „Сам дома“
Познати

Интересни детали за филмот кој го гледаме секоја година: Меколи имал средба со Мајкл Џексон, а актерката и денес ја вика “мамо“

Иако од снимањето на оваа урнебесна семејна комедија поминаа речиси 26 години, некои детали од снимањето ѝ станаа неодамна познати на...
ТВ и Филм

Сите го обожаваат „Сам дома“: Погледнете како денес изгледа куќата во која се снимаше филмот (ВИДЕО)

Поминаа 28 години од премиерата на филмот „Сам дома“, но тој сè уште е популарен, особено за време на божикните и новогодишните празници. Куќата...