салвадор

Пронајдени се 7 резултати на тема „салвадор“
Вести

Тажната слика се уште главна вест во светот- еве што ќе се случи со таткото и ќерката кои заедно се удавија во обид да ја поминат реката

Телата на таткото и ќерката кои се удавија во реката Рио Гранде во обид да стигнат до територијата на САД, ќе бидат вратени во нивната...