садула дураки

Пронајдени се 4 резултати на тема „садула дураки“
Вести

Метлата само ќе го турне правот под тепих- Дураки од екологија ќе се сели во новото Министерство за политички систем?

Министерот за животна средина и просторно планирање, Садула Дураки, е првото име од Владата кое по се изгледа ќе биде опфатено со реконструкцијата...