садетин саран

Пронајдени се 6 резултати на тема „садетин саран“
Познати

Емина Јаховиќ фатена во љубовен триаголник- турските медиуми насекаде ја објавија нејзината тајна врска со овој кошаркар! (ФОТО)

Турските медиуми никако да прекинат да пишуваат за пејачката Емина Јаховиќ и нејзиниот избраник Садетин Серан, но овој пат наместо...
Познати

Пејачката падна на приватниот хеликоптер и огромното богатство: Новото момче на Емина Јаховиќ веќе бил женет два пати (ФОТО)

Пејачката Емина Јаховиќ го прекина бракот со Мустафа Сандал, но многу брзо утеха најде во милијардерот Садетин Саран. Два брака, врски...
Познати

Медиумите удрија по Емина за врската со новото момче, а кога ќе го дознаете овој детаљ за неговата сопруга ќе се згрозите од пејачката 

Наводната тајна врска на Емина Јаховиќ и 18 години постариот Садетин Саран ја запали јавноста. Тазе разведената пејачка, според пишувањата...
Познати

Мустафа отпадна, сега во акција е згоден чичко: Емина Јаховиќ во врска со 18 години постар турски милионер (ФОТО)

Скоро сите турски медиуми минативе денови пишуваат за наводната врска на 36 годишната пејачка Емина Јаховиќ и турскиот милионер, 54 годишниот...