русокоса

Пронајдени се 8 резултати на тема „русокоса“
Познати

НЕ ЛИЧИ НА СЕБЕ! Цеца Ражнатовиќ тотално го промени имиџот, повеќе не е ЦРНКА – мрежите „горат“ поради оваа фотографија (ФОТО)

Заштитен знак на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ е нејзината долга црна коса. Сепак, пејачката покажа дека не се плаши од промени,...
Познати

Сопругот на Тања Савиќ и го уништи животот, а сега се весели- се бакнува со русокоса, додека неговите деца не смеат да ја видат пејачката

Пејачката Тања Савиќ веќе со месеци живее во агонија откако сопругот и ги киднапираше двете деца и ги однесе во Австралија. Таа правдата...
Занимливости

Убавата русокоса споделила фотографија од тоалетот, но не забележала дека ‘ѕирка’ задникот од нејзиното момче: „По 40 минути сфатив…“

Фотографијата ја избришала по 40 минути кога сфатила што направила, но веќе било доцна. Атрактивнакта Шенон Бат (22) се обидела да се пофали...
Познати

Му ги помеша плановите: Влегол да краде во станот, тогаш во собата му влегла атрактивна и сосема гола русокоса (ФОТО)

Инстанграм моделот, Дани Банкс изминатата недела имала доста непријатно искуство кога на лице место фатила крадец во нејзиниот стан...