руслана

Пронајдени се 5 резултати на тема „руслана“
Познати

На прагот е да наполни 50 години – Руслана не старее, кога ќе го видите нејзиното стегнато тело и стомачни ќе се фатите за главата (ФОТО)

Во 2004-та година кога настапи на Евровизија, Руслана сите ги освои со убавината и доби награда за најфотогенично лице. Со нејзината песна...
Познати

Победи на Евровизија и стана мега ѕвезда, но никогаш нема да погодите што работи: Еве како денес изгледа Руслана (ВИДЕО)

Една од победничките на Евровизија која ја памети цела Европа е Украинката Руслана која во 2004 година победи на шоуто во Истанбул. Четиринаесет...