русинка

Пронајдени се 16 резултати на тема „русинка“
Познати

Го одбила Роналдо бидејќи не е нејзин тип: Од голите фотографии на оваа Русинка ќе ви застане срцето и женети мажи се опседнати со неа

Вики Одинчова која важи за една од најжешките русинки на својот Инстаграм профил ја следат повеќе од пет милиони луѓе и тие секојдневно...
Музика

Доаѓа нејзиното време: Русинката Маша пее песна на македонски јазик, слушнете ја „Дали ти ќе дознаеш“ (ВИДЕО)

Македонската музичка сцена и тоа како има потреба од нови имиња кои ќе ја освежат и ќе создадат нешто ново и поинакво од она што сме навикнати...
Познати

Поранешниот султан се огласи по секс скандалот на неговата сопруга во базен: Жалам за мојот брак откако го видов жешкото видео

Поранешниот крал на Малезија призна дека жали поради својот личен избор да се ожени со руската мисица со што се откажал од престолот.   View...
Занимливости

Девојка почина во када од струен удар- во едната рака го држела мобилниот телефон приклучен во струја , додека во другата…

Русинката Анастасија (20) била пронајдена мртва откако настрадала од струен удар предизвикан од мобилниот полнач, пишува „Сан“. Несреќната...
Останати спортови

„Нема да ја извадите од вашите мисли“: Оваа атлетичарка ќе ви го помати умот, а од нејзиното тверкање ќе се препотите (ВИДЕО)

Дваесет и пет годишната Русинка Љубова Ткач е атлетичарка која се занимава со седмобој, а големата популарност на Инстаграм ја стекна...
Занимливости

Публиката врескаше од возбуда: Руска лизгачка на мразот остана само по градник, а тоа што следуваше потоа ќе ве препоти (ВИДЕО)

За спектакуларниот настап на младата руска лизгачка Елизавета Туктамишев зборува целиот свет. Дваесет и едно годишната Русинка се...
Фудбал

Кој би рекол дека таа е судија: Кога ќе ги видите нејзините фотографии јасно ќе ви биде зошто фудбалерите губат концентрација на мечевите

Кога ќе ги погледнете нејзините фотографии на Инстаграм никогаш нема да претпоставите дека оваа Русинка е фудбалски судија.   View...
Занимливости

Русин на загинатата ќерка и подигнал бизарен споменик: Чуварите мислеле дека халуцинираат кога првпат го виделе (ФОТО)

На гробиштата во рускиот град Уфа минувачите воочиле бизарен надгробен споменик, подигнат на загинатата Рита Самиева која настрадала...
Живот и стил

Поради Роналдо е подготвена на се: Русинка се развела од мажот и ослабела 94 килограми како би го фатила Португалецот (ФОТО+ВИДЕО)

Дека жените се подготвени за љубовта да направат се зборува приказната за Марина Богомолова од Русија, која за да го освои срцето на...
Познати

Руска убавица го фрли Светското првенство во втор план, но кога ќе дознаете со што се занимава ќе останете во неверување (ФОТО)

Убавата Русинка Елена Гнут која по занимавање е слаткарка овие денови го сврти целото свое внимание кон себе и со тоа во втор план го...