Ротердам

Пронајдени се 5 резултати на тема „Ротердам“
Познати

Вечерва нема напнато гласање и избирање победник- Евровизија сепак ќе се одржи, еве што ќе се случи со македонскиот претставник

Вечерва ќе се одржи малку поинакво издание на Евровизија 2020 година закажана во Ротердам. Европа со нетрпение очекува да види вечерва...