Роман Абрамович

Пронајдени се 36 резултати на тема „Роман Абрамович“
Познати

Нејзиниот татко го продава Челзи, а таа спие во луксуз – ќерката на Абрамович ужива во ноќните излегувања, а обожува да ги слика и облините (ФОТО)

Додека нејзиниот татко го продава фудбалскиот клуб Челзи, неговата ќерка Софија ужива во гламурозниот живот исполнет со секојдневен...