Ролан Гарос

Пронајдени се 52 резултати на тема „Ролан Гарос“
Останати спортови

ВИДЕО: Шок во Париз, освојувачката на „Ролан Гарос“ ја дочека огромно изненадување од кое остана скаменета

Ига Швјонтек очигледно е секогаш подготвена на сè што може да ја чека на теренот, но не и на трибините. Со своите импресивни игри полската...