рок

Пронајдени се 11 резултати на тема „рок“
Занимливости

КОЈ Е ВСУШНОСТ РОКОТ НА ТРАЕЊЕ НА ПАРФЕМИТЕ: Можете ли омилениот минатогодишен парфем да го носите и оваа есен?

Есента е често време кога преминуваме од полесни мириси кон потешки. Ако сакавте повторно да посегнете по омилениот минатогодишен мирис,...
Економија

Истекува рокот за барање за субвенции за ориз, оризова арпа, градинарски и овошни култури и органско производство

Истекува рокот за аплицирање за добивање финансиска поддршка на производителите на ориз и оризова арпа, на произведени и предадени...