родители

Пронајдени се 26 резултати на тема „родители“
Живот и стил

Родители, заштитете го своето дете: Загрижувачко предупредување за последиците од гледањето на телевизија

Ако вашето дете има помалку од пет години, треба да го заштитите од штетното влијание од малите екрани, предупредуваат американски научници. Додека...
Вести

Син добил забрана за контакт со родителите: Поради ова пет години не смее да им пријде, а сите го имаме правено тоа

На синот му е забрането да контактира со родителите пет години, откако им дошол преку глава, затоа што цело време им барал пари. 24 годишниот...
Вести

Родителите на загинатите деца кај Смилковско огорчени од Заев: Тој пет месеци се рекламираше со нашиот случај, многу ни ветуваше и на крајот ништо (ВИДЕО)

Во своето гостување во емисијата „Во Центар“ со Васко Ефтов родителите на загинатите деца на Смилковското езеро неодамна изјавија...
Скопје

Централната и локалната власт не можат да се договорат, родителите изреволтирани: Имало или немало шуга во скопското училиште?

Шуга во основното училиште „Владо Тасевски“ во скопско Козле. Оваа информација ја споделија родители чии деца учат таму. Дознале во...
Вести

СИН ОД ПЕКОЛОТ: Долго планирал да ги убие своите родители и малечката сестричка, но тие маестрално го изиграа (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ФОТО+ВИДЕО)

Богат руски брачен пар од Русија ја лажирале својата смрт за да нивниот лаком син кој што изнајмил платен убиец да ја научи лекцијата. 20-годишниот...