ривер плата

Пронајдени се 8 резултати на тема „ривер плата“
Фудбал

ФОТО: Овој фудбалер легнал со секс бомба во исто време додека имал уште две девојки- па на крај остана без сите три

Фудбалерот на Ривер Плата, Езекијел Паласиос кај девојките прилично го користел своето занимање за да им се доближи. Старлетата Марија...
Фудбал

МЕГА СКАНДАЛ: Еден од најголемите клубови на светот на столбот на срамот- сексуално злоставувани биле фудбалери на фудбалскиот великан

Фудбалскиот клуб Ривер Плата соопшти дека ќе со соработува со властите откако една невладина организација објави дека малолетни лица...