ристо ајтов

Пронајдени се 3 резултати на тема „ристо ајтов“
Вести

Ајтов: Иако припадниците на АРМ со дополнителни сили, давајќи се од себе за да успеат да го сочуваат јавното здравје не ги добија ветените 10 илјади денари

За тоа што припадниците на Македонската армија го имаат сработено последните три месеци во борбата со коронавирусот, не ги добија ветените...
Вести

Ајтов: Зошто Шекеринска кога знаела дека на Криволак била во контакт со заразено лице од коронавирус не ги презела мерките препорачани од владата

Би сакал јавно да поставам едно прашање до министерката Радмила Шекеринска дали е вистина дека на 12-ти јуни при една нејзина дневна...