ричард гир

Пронајдени се 9 резултати на тема „ричард гир“
Познати

Славниот актер чека дете со својата нова сопруга: Таа е вистинска убавица и 34 години помлада од него (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

69 годишниот актер Ричард Гир и претприемачката Алехадра Силва, која има 35 години, се венчаа пред три месеци пред матичар, а после тоа...