решенија

Пронајдени се 11 резултати на тема „решенија“
Вести

Владата продолжува со опструкција на техничките министри: Поништени 89 решенија за распоредување во МВР!

Владата на техничкиот министер Оливер Спасовски продолжува во познат манир на опструирање на работата на техничките минситри од ВМРО-ДПМНЕ....
Вести

Советникот на Заев демонстрира моќ во Кривичен суд, отказ за вработената во судска полиција која тој вербално ја нападна

Вработена во судска полиција во Кривичниот суд во Скопје по вербалниот напад доживеан од советникот на Зоран Заев и вработен во судот...