решение

Пронајдени се 14 резултати на тема „решение“
Вести

Мицкоски: Кога сакаат да дефокусираат, лажат дека немаме став – но владата е таа која нема решение за ниту еден проблем на народот

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на денешниот протест обвини дека Заев и СДСМ за да ја покријаст нивната политичка бедотија...