република

Пронајдени се 11 резултати на тема „република“
Вести

Анкета на Република: Граѓаните бараат промена на актуелната власт- незадоволни од економијата, од здравството, образованието, судството, високата корупција

Доколку наредната недела има нови парламентарни избори поголем дел од граѓаните би излегле да гласаат, покажува последната анкета...