репортерка

Пронајдени се 3 резултати на тема „репортерка“
Занимливости

Репортерката правеше прилог со нудисти, па се соблече г*ла – водителите во студиото подзинаа од тоа што го видоа таму долу од овој дедо (ВИДЕО+18)

Џози Гибсон, една од водителките на британската утринска програма сними прилог со нудисти во едно одморалиште. Се ви е јасно што следува...
Занимливости

Додека известуваше за новата цена на горивата, на гледачите нешто „сочно“ им прелета во кадар – згодна девојка во танга (ВИДЕО)

Покачувањето на цената на горивата секогаш е во центарот на вниманието во јавноста, но кога ќе прелета ваква раскошна убавица во кадарот...