рекет 3

Пронајдени се 6 резултати на тема „рекет 3“
Вести

Стоилковски: Филипче мора да објасни дали и зошто договарал детали за градбата на штипската болница во куќа на шоумен?

Владата молчи за аферата „Рекет 3“, молчи Оливер Спасовски, молчи Венко Филипче. Нема ниту глас од Зоран Заев, иако „Рекет 3“ како надоврзување...
Вести

ВМРО-ДПМНЕ: Случајот „Рекет 3“ тежок милиони евра експлодира во рацете на Заев и Филипче на три месеци пред избори

Случајот „Рекет 3“ тежок милиони евра експлодира во рацете на Зоран Заев и Венко Филипче на три месеци пред избори, реагира Наум Стоилковски,...