реално шоу

Пронајдени се 17 резултати на тема „реално шоу“
Познати

Учесникот во „Големиот брат“ си ја уби мајката и лежеше во затвор 10 години – денес е на слобода и нуди еротски масажи (ФОТО)

Учесникот во првата сезона од реалното шоу „Големиот брат“ пред десет години има црно минато зад себе од кое многумина и денес се згрозуваат. Имено...
Познати

ЕКСКЛУЗИВНО: Погледнете што ќе се случува во првата епизода од серијата „Цеца Шоу“, Анастасија, Вељко, Лидија и овие силни момци (ВИДЕО)

Првата епизода од документарно – играната серија „Цеца Шоу“ премиерно ќе се емитува денеска на српската „Блиц ТВ“ во 22 часот. Гледачите...
Познати

Тие се најпознатите близначки во светот со џиновски силикони, а кога ќе видите како изгледаат во танга, нема да знаете каде да гледате (ФОТО)

Шенон и Шенејд Клермонт се најпопуларните американски близначки кои привлекоа големо медиумско внимание појавувајќи се во четвртата...
Познати

Беше учесничка во „Големиот брат“: И ја ампутираа ногата, а денес и ја отстранија и гр*дата – еве како изгледа по пеколната болест (ФОТО)

Татјана Јованчевиќ многумина ја паметат по учеството во реалното шоу „Големиот брат“ во кое учествуваше пред 10 години. Вниманието...
Познати

Нема ни 24 часа како е во Задруга, а таа веќе ги покажа г*ли гради: Дури и на мажите им падна непријатно, па ја напуштија собата (ВИДЕО)

Учесничката во новата сезона на Задруга, Викторија Митровиќ предизвика лавина на коментари и реакции на социјалните мрежи откако уште...
Познати

Полубратот на Дарко Лазиќ кој исто така е пејач никој го нема видено: Влегува во реално шоу, а да застанат еден до друг фановите ќе ги помешаа

Познатиот пејач Дарко Лазиќ малкумина знаат дека има полубрат кој сега се повеќе е во центарот на медиумското внимание поради влегувањето...
Занимливости

Одбила хемотерапија па починала од рак на дојката: Фановите се збогуваа со натпреварувачката на познато реално шоу (ФОТО)

Два месеци откако и е дијагностицирано рак на дојка на позната натпреварувачката на едно американско реално шоу таа починала. Манекенката...
Занимливости

Се појави во германско реално шоу, а жирито подзина од тверкањето- кога ќе ги видите нејзините приватни фотографии ќе занемете

Швеѓанката со српско потекло Наташа Краун се појави во шоуто „Германија има талент“ и ја остави публиката и жирито во шок. Таа откако...