распродажба

Пронајдени се 5 резултати на тема „распродажба“
Вести

Груевска Маџоска и Котлар со ист став: Заев има единствен план а тоа е распродажба на нашата историја, јазик и идентитет

Професорките Симона Груевска Маџоска од Институот за македонски јазик и Наташа Котлар од Институтот за национална историја се на ист...
Вести

Новогодишна распродажба во УЈП: По багателни цени се нудат станови, автомобили, телевизори, шампони, фарби за коса па дури и пелени…

Управата за јавни приходи на јавна аукција и во комерцијална продажба закажани за 27 декември, годинава нуди станови, деловен простор,...