рапер

Пронајдени се 18 резултати на тема „рапер“
Познати

Познатиот српски пејач на денот на вљубените ја запроси својата девојка- за оваа глетка сонува речиси секоја девојка (ФОТО)

Популарниот српски рапер Цоби сподели фотографии со своите фанови како и видео снимка која буквално ги разнежни фановите поради тоа...
Познати

Познат американски рапер обвинет за убиство на своите другари: Го разоткрила неговата најпопуларна песна (ВИДЕО)

Раперот во подем “YNW Melly” од Флорида беше уапсен од американската полиција поради сомнение дека е одговорен за убиството на неговите...
Познати

Видео кое ќе го гледате одново и одново: Ќерката на познатиот рапер збесна, па направи нешто што го остави без зборови (ВИДЕО)

Сигурно барем еднаш ви се случило на улица да се судрите со некој кој гледа во телефонот без прекин или да седите со некој на кафе, а таа...