ранет

Пронајдени се 6 резултати на тема „ранет“
Хроника

Малолетник со огнено оружје пукал во својот малолетен братучед во курушевско Пресил, со тешки телесни повреди бил однесен во прилепската болница

На 22.07.2021 во Полициска станица Прилеп пријавено е дека во Јавна здравствена установа „Борка Талески“ во Прилеп е донесен малолетник...