рама

Пронајдени се 9 резултати на тема „рама“
Регион

ФОТО: Рама излезе на улиците во Тирана, се расправаше со непослушните пензионери кои што не ги почитуваат препораките

По секојдневните апели до граѓаните,особено кон повозрасните, да седат дома, албанскиот премиер Еди Рама попладнево прошета по неколку...