псж

Пронајдени се 57 резултати на тема „псж“
Фудбал

Покажа зошто е можеби најдобар во историјата: Годините не му можат ништо- погледнете ја оваа „магична“ одбрана на Буфон (ВИДЕО)

Брилијантните настапи на Буфон продолжуваат иако тој веќе е влезен во четвртата деценија од животот. На вчерашниот натпревар каде ПСЖ...