психијатар

Пронајдени се 5 резултати на тема „психијатар“
Вести

Д-р Ралева за Курир: „Јавна соба“ може да има сериозно влијание врз самопочитта, совети и за ризичните „Тик Ток“ предизвици

Случајот со „Јавна соба“ ја бранува јавноста. Злоупотребата на фотографии, снимки може сериозно да влијае врз жртвите. За тоа како...
Познати

10 годишниот син и коментираше на фотографија во танга, па реагираше психијатар- сега Дара жестоко им ги затна устите на сите

Откако Дара Бубамара претходно објави фотографија на која позира во танга, а нејзиниот 10 годишен син Коста и напиша на својата мајка...