промена на пол

Пронајдени се 4 резултати на тема „промена на пол“
Вести

Додека деца умираат и се собираат пари со донации: Заев и Филипче ќе финансираат промена на полот со државни пари

На Универзитетската Клиника за детска хирургија ќе почнат да се вршат интервенции за промена на полот, за што е ангажиран проф. д-р Мирослав...
Живот и стил

Потроши цело богатство за да изгледа како жена, а сега повторно сака да биде маж: Прочитајте ја неговата чудна приказна (ФОТО)

Александар Веч е 30-годишен модел од Лос Анџелес, на кој единствена желба му било да стане жена. Тој потроши илијадници долари за да го...