професори

Пронајдени се 5 резултати на тема „професори“
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ со предлог професорите и експертите да направат закон за обвинителство, државниот над партискиот интерес

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на денешната прес-конференција истакна дека партијата предлага формирање на тим од...