проѕирен фустан

Пронајдени се 5 резултати на тема „проѕирен фустан“
ТВ и Филм

Фаталната актерка Лидија од „Жикина династија“ на 57 години на црвениот тепих прошета во проѕирен фустан (ФОТО)

Вчера се бираше Мис Србија, а на црвениот тепих зачекорија многу познати лица. Актерката Лидија Вукичевиќ се појави во целосно проѕирен...
Познати

Кога го намокри проѕирниот фустан нема кој не подзина- славната пејачка го заборави костимот за капење, па реши да ризикува (ФОТО)

Лејди Гага важи за кралица на екстравагантниот изглед, а ова лето доби титула и за кралица на плажата. Популарната пејачка во проѕирен...