продажба

Пронајдени се 82 резултати на тема „продажба“
Познати

ТРАГИЧНО ПОЧИНАТИОТ СОПРУГ ОВА НИКОГАШ НЕ БИ ГО ДОЗВОЛИЛ: Николина Пишек ја продава вилата која е како на филм – нејзината цена е незамислива! (ФОТО)

Луксузната вила на Видоје Ристовиќ која ја наследи Николина Пишек (46) од покојниот сопруг и која се наоѓа во Загреб се продава, пренесуваат...