проба

Пронајдени се 4 резултати на тема „проба“
Познати

Жешкиот стајлинг ќе ве остави без здив: Македонската претставничка ја имаше втората проба на Евровизија (ВИДЕО)

Во Лисабон денеска се одржаа вторите проби на евровизиските учесници, а овој пат имаме можност да видиме како ќе изгледаат нивните настапи...
Познати

Пејачот се бореше за живот, сите мислеа дека никогаш нема да пее: Откако излезе од болница ги воодушеви сите (ВИДЕО)

Доколку некој се сомневал, сега е јасно – Синан се врати на сцената, а снимката на неговата прва проба по операцијата ги воодушеви сите...