приведен скопјанец

Пронајдени се 15 резултати на тема „приведен скопјанец“
Хроника

Приведен скопјанец – полицијата во неговиот дом пронашла марихуана, но и поголема количина на семки од марихуана (ФОТО)

На 11.05.2022 во 22.45 часот, полициски службеници од СВР Скопје – Единица за недозволена трговија го лишиле од слобода М.Н.(30) од Скопје. При...